Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke haj ledobja...

Festett szőke haj ledobja majd a fekete festéket?

Figyelt kérdés
Kezdem unni a szőkét és gondoltam, ismét visszasötétülök, előtte viszont utána akartam kérdezni, hogy tudjam, mire számíthatok.
2012. júl. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ereszteni fogja rendesen a színét, szóval igen. Nekem most a harmadik festésem után már tartja magát, nem kopik. Két festés között használj színezőt, úgy nem lesz annyira foltos a hajad.
2012. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lilith1994 ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy szőke, mert a platina még fél év után is dobja le a szint. Ez saját tapasztalat. Platináról vörösre. Sokáig csak rózsaszín volt...
2012. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó 1 évig volt szőke (volt hamvas, sarki, extra világosszőke meg ilyenek), már meguntam. Középszőke az eredeti hajam, amit mindenki lebarnáz... :) Na,arra festettem vissza már másodjára mert 2-3 mosás után egy az egyben ledobja. Világosodik csak, aztán azt vettem észre, hogy már megint ugyanolyan szőke... Elég nagy macera :) És én azt hittem, hogy a fekete meg a vörös a rosszabb... Hát pont, hogy ez...
2012. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Én december elején lettem közép szőke, aztán kerültek bele idővel világosabb melírok.

Kár, hogy kiment külföldre a régi fodrászom :( Tuti hozzá mennék vissza, mert nekem ő vörösből olyan szép szőkét tudott csinálni, ráadásul úgy, hogy nem károsodott a hajam. :) Második festésre elmúlt belőle az a kicsi egy-két tincsnyi vöröses árnyalat is - ami addig sem zavart, mert természetesebbnek hatott.

Ő talán valahogy a feketét is ügyesen összebravúrozná. :( Így viszont lehet megvárom a nyár végét, mert nyaralás, strand mellett valószínűleg nulla perc alatt elengedné a fekete színt, főleg hogy akarok bele nagyon sötétkék/sötét lila melírt vékony tincsekben.

2012. júl. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!