Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A veet hideg gyanta megéri az...

A veet hideg gyanta megéri az 1000 ft, hány darab van benne először gyantázok nem olyan erős a szőr a lábamon jó lesz az?

Figyelt kérdés
Hányszor lehet használni?
2012. júl. 4. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg. pontosan nem tudom hány db van benne, de ha az emlékeim nem csalnak nem túl sok. egyszer kipróbálni jó.
2012. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veet helyett vegyél X-epilt. Semmi különbség, csak a színe más. Egyébként nem éri meg, inkább meleggyantát használj. Csak akkor jó, ha pl sietek és gyorsan le kell szedni a bikinivonalamat és nincs időm gyantát melegíteni.
2012. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél inkább a dmben ilyen gyantát (nagy tálban van) és szemöldökre meg mindenre jó ,nem tudom h van e márkája, de elég olcsó és sok és gyantapapírt is ott lehet venni hozzá meg ilyen felkenő pálcát is csak annyi h otthon fel kell melegíteni.:)
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!