Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el a fehér...

Hogyan tüntethetem el a fehér csíkokat? Vagy ha nem is lehet el tüntetni hogyan kezelhetem hogy csökkentsem a láthatóságát? Saját magammal is van problémám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok . A problémám az lenne hogy hirtelen fogytam aztán hirtelen felszedtem pár kilót, a nem akarom írni hogy segg ezért a popómon kijöttek ilyen fehér csíkok meg a combomon is, nagyon zavar ha fürdőruhát veszek fel, mit tehetek ez ellen hogy halványítsam, vagy el tüntessem kicsit ? A másik probléma az orrom, nagy és nem tetszik teljesen kisebségi komplexust hoz rám,alacsony is vagyok 151-152 cm körül 17 évesen...ez olyan gáz..és 50 kg kereken, mit egyek hogy kicsit fejlődjön a csontozatom ? annyi mindent olvastam már...:/

2012. júl. 4. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

kenegessed magad bőrfeszeítővel, de a legjobb a dm-ben kapható sajátmárkás azt hiszem babylove márkájú terhességi csíkokra való krém. Ez legalább valamennyire hatásos. Előtte bőrradír, heti 1x mindenképp.

FEL A FEJJEL, SENKI SEM TÖKÉLETES, A LEGTÖBB NŐ ELÉGEDETLEN MAGÁVAL. FOGADD EL MAGAD ÉS MÁRIS JOBBAN ÉRZED MAJD MAGADAT A BŐRÖDBEN.

2012. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged, holnap máris elugrom egy dm-be :) <3 És köszi hogy szántál rám időt !
2012. júl. 4. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Vicces, mintha csak én írtam volna ki:) 17, 156 cm, 50kg körül, ugyanúgy csíkos a popsim.

Engem viszont nem zavar. A barátom imádja a popsim, hétvégén olyan férfiak bámultak meg, akik a barátnőjük kezét fogták, ezért én már nem aggódom.

Nekem a mellem is hirtelen nőtt meg, ugyanígy csíkos, bár az már nem látszik annyira. A barátom egyszer sem említette egyiket sem, szerintem ez a férfiakat nem érdekli.

Ne szomorkodj, most már formás popsink van, ez a lényeg!!:)

2012. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor majdnem egyformák vagyunk. Üdvözöllek az én világomban kedves popsi rokon :D
2012. júl. 4. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy csomó striám a fenekemen és a térdemen, de engem baromira nem izgat, és szerintem senki mást sem.

Idővel meg majd halványodni fognak, szépen lassan.

Ha tényleg megoldást akarsz rájuk, akkor próbáld ki a dermarollert, bár én még nem használtam, de nagyon gondolkozom rajta hogy elmegyek egy kezelésre (nem a striáim miatt, de arra is hatásos.)

2012. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj a fehér csíkok miatt se, mert ez semmit nem vesz el a szépségedből, és egyébként is az alacsony lányok sokkal nőiesebbek. Szóval ezzel sincs semmi gond.
2012. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket :)
2012. júl. 5. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!