Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (KÉPPEL) Jó lenne ha valaki...

Majomajom kérdése:

(KÉPPEL) Jó lenne ha valaki segítene abban hogy milyen hajfesteket vegyek hogy ilyen szep barna legyen és ne legyen vörös árnyalatú a hajam?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

szóval ne legyen sötét annyira hanem ilyen szép barna, loreal creme glossal akartam de ott a barnak mind vörös árnyalatúak???


2012. júl. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kettő meleg árnyalat, tehát vöröses.

Nem lehet erre válaszolni, mert a fodrász is úgy választja ki a festéket, hogy előtte jól megnézi a hajadat. Festett-e, vagy nem, vékony-e vagy vastagszálú, milyen a jelenlegi színe, van-e benne más árnyalat, amit semlegesíteni kell stb. Amit ajánlanak, egyáltalán nem biztos, hogy a te hajadra felkenve ugyanazt az eredményt hozza, mit a tanácsolónak!

Csak annyit tudok mondani (fodrász vagyok amúgy), hogy mindenképpen hamvas színeket keress, még a natúr árnyalatok is vörösesek lehetnek egy idő után.

2012. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] most gondolkodtam hogy loreal casting creme glossal festem be a hajam csak sokan írtak hogy annak a barnái elég vörösesek, az se lenne baj ha egy kicsit a fényen az is lenne, csak ne legyen sötét nagyon, most még nem szeretnem festeni szeptemberig addig amíg nem kezdek el suliba jarni...dús vastagszálú a hajam és nagyon hosszú...és most ilyen hasonló a színe [link] szerinted erre melyik arnyalatot kéne ráfesteni loreal castingból? hogy ne legyen ettől sötétebb meg annyira vöröses..
2012. júl. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!