Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hőillesztésnél...

Keratinos hőillesztésnél kiszakadt a póthajam a sajátommal együtt Perelésen gondolkodom szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja volt fennt tegnap estig ugyanis mikor hajat mostam utána a körmömmel simán szét tudtam nyitni a keratint és azt lehúzni a hajamról most már egy tincs sincs benne csak előtte naponta kiesett egy tincs a hajammal együtt garanciát vállaltak a hajamra írtam emailt nekik h mi történt de nem válaszoltak szerencsére nem nagyban károsodott a hajam de azért van veszteség a kihullott tincsek miatt kérlek adjatok tanácsot mert azon gondolkodom beperelem őket emiatt! Érdemes e vagy hagyjam és örüljek hogy nincs már fennt?

2012. júl. 6. 12:05
 1/5 anonim válasza:

Szerintem sokmindent nem tudsz csinálni.esetleg kaptál számlát?

én jártam úgy egy pesti hajklinikán számla nélkül megvettem a hajat bevarrták.első mosásnál mint a lószőr úgy lógott.nem házasodott a hajammal.nagy nehezen bunkózások árán lecserélték,de persze rövidebbet kaptam mint amiért fizettem.következő már keratinos csoda volt .ne tudd meg kb 1 hétig tartott.megmostam és málott szét a keratin.le is szedtem mindet.persze ráfogták rosszul kezeltem.aha...szóval megjártam én is a nagyduma tehetség semmivel.örülj,hogy megmaradt a hajad.és nem is tudom hova érdemes menni,mert a weboldalakon szép munkát látni,aztán odamész meg jól átvernek.és reklamálni sincs hol.

2012. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam egy papírt miszerint garanciát vállalnak az illesztésre és a saját hajam épségére le van pecsételve meg minden céglogó stb ezért gondolkodom a perelésen persze tisztában vagyok vele hogy azt fogják mondani hogy én ápoltam rosszul de lehetetlen ugyanis odafigyeltem a hajat ami kiszakadt az enyémmel együtt elraktam egy kis zacsiba és tartogatom a megfelelő pillanatra ha perelésre kerülne sor hogy ne tudjanak meghazudtolni!
2012. júl. 6. 12:24
 3/5 anonim válasza:
Szerintem simán menj vissza akkor az üzletbe és finoman verd ki a balhét.Hisz igazad van.
2012. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mostmár sokkal bátrabban fogok menni!
2012. júl. 6. 13:40
 5/5 anonim válasza:
Érdekelne mit sikerült intezned?
2012. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!