Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam újra a hajam?

Levágassam újra a hajam?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vágattam le a hajamat rövidre. Egyik olyan fel volt nyírva, másik oldalon és hátul pedig néhány centis volt csak. Tök jól állt, sokkal jobban, mint a hosszú.

Most viszont elkezdett "lenőni" és szinte hordhatatlan csattok nélkül. Legszívesebben felrakatnék póthajat (vállig érőt), de egy igényes, jól kinéző póthaj simán van 100.000, ennyim pedig nincs.

Viszont a rövid haj a fiúk nagy részének egyáltalán nem tetszik és 3 hetente vágatni kell, hogy jól nézzen ki....

Tanácstalan vagyok. Mit kéne tennem?



2012. júl. 8. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki türelmesen, míg megnő. Csak kibírod azt a néhány hónapot, mire már csatok nélkül is jól fog állni.
2012. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha meg is nő, akkor elkezdem vasalni minden nap és úgy szét ég, hogy kezdhetem az egészet előröl. Így annyira hordhatatlannak találom, hogy legszívesebben nem is mennék sehova és lemondanám az összes programot... :( Nagyon hajlok afelé, hogy levágatom újra, csak már meguntam a rövidet.
2012. júl. 8. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem vágasd le :)
2012. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vágasd le! Ha szeretted, és még jól is állt, szerintem nem kérdés. Az meg, hogy a pasiknak nem tetszik, hülyeség. Nekem is rövid hajam van (semmi pénzért nem növeszteném meg hosszúra), és nagyon sok pasi dicséri. Nem egyszer előfordult, hogy az utcán egy idegen srác odajött, és megdicsérte a hajam, hogy nagyon jól áll.
2012. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Engem is nagyon sokan dicsértek a fiú osztálytársaim, hogy ritka, hogy valakinek ilyen jól álljon a rövid haj. Akkor el is határoztam, hogy többé nem növesztem vissza, (csak utálok a fodrász székben ülni, olyan kellemetlen nekem, bár megéri) Emellett nem kellett azon paráznom nap közben, hogy már tuti nem úgy áll, ahogy reggel megcsináltam magamnak. Fotóra is mertem végre odaállni, sokkal felszabadultabbnak éreztem magam.

Köszönöm a válaszokat, visszavágatom rövidre, valami vagány fazonra.

Utolsó! A Tiéd milyen? :)

2012. júl. 8. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nekem most már lassan egy éve ilyen:

[link]

2012. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik! Ugyan ilyenem volt, csak teljesen fel volt nyírva oldalt és a tarkómon, és pár centivel rövidebb volt a "hosszú" oldala :) Most valami igazi rövidet szeretnék, felnyírások nélkül, ugyanis azzal meggyűlik az ember baja, ha meg akarja növeszteni!
2012. júl. 10. 22:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen gyakran jársz vágatni? :)
2012. júl. 10. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is fel akartam teljesen nyíratni, csak midnenki lebeszélt róla. Úgyhogy most apránként, havonta kicsit rövidebb. És előbb-utóbb úgyis fel lesz nyírva. :P

Amúgy havonta szoktam vágatni.

2012. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!