Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények érdekelnek, vagy...

Vélemények érdekelnek, vagy mi a legjobb hajhullásra? Vichy hajnővesztő termékről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Vichy hajhullás elleni sampont használom. Egy ideje nyár elején hullani kezd a hajam egészen ősz közepéig-végéig:(

Szóval a lényeg: csak akkor használ, ha már előre mosni kezdem vele, nem várom meg a hajhullás kezdetét, tehát már tavasszal.

Az én hajam "nehéz" szokott lenni tőle, lelapult. Akkor találtam ki, hogy a sima samponnal keverve mosom, ez bevált, ráadásul költségkímélőbb is.

Nem szünteti meg, de sokkal kevesebb az a mennyiség, ami mostanában hullik!

2009. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg a hajnővesztőszerét nem ismered?szoptatok és lassan alig marad hajam.De nem tudom milyen.
2009. júl. 11. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne légy megijedve, ez csak átmeneti állapot!

A hajnövesztőt nem próbáltam, talán lesz itt valaki, aki igen:)

2009. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért elég ijesztő mennyiség hullik:)
2009. júl. 11. 09:00
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem a Bánfi termékek váltak be. Nem drága, olyan 500 Ft a sampon, balzsam és hajszesz is, több hónapig használtam és nekem bevált. Viszont nagyon büdös, arra készülj fel. Viszont ha alaposan kiöblíted, szárítás után nem érezni.
2009. nov. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!