Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zamian gold cacao mask -...

Zamian gold cacao mask - használta valaki?

Figyelt kérdés
bbkrem.hu-n nagyon sok jót írtak róla, megspékelve rengeteg képpel. Utánanéztem alaposabban és többségben pozitív véleményeket olvastam, blogokon is sok dicséretet kapott. Anyukámat megkérdeztem, hogy mit gondol, megrendelhetem-e? (természetesen én fizetném) Az volt rá a válasza, hogy mi van, ha tönkreteszi a bőrömet, meg hogy nem bízik az ilyen rendelős cuccokban inkább elvinne kozmetikushoz hogy kinyomkodja a pattanásokat/miteszereket, amit utálok mert nagyon fáj :S Van valakinek negatív tapasztalata vele? Mennyire használt? 14/L

2012. júl. 9. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A szépségért szenvedni kell. :D

Ugyan ezt épp nem használtam, de afelől biztosítalak, hogy önmagában egy maszktól nem fognak elmúlni a bőrhibák, a bőrgyógyász is a legtöbb krém használata előtt javasol egy alapos kozmetikai tisztítást. :)

Olvass utána a krémmánián is, sok jó véleményt hallottam, de olyat még erről sem, hogy csodát tett csak úgy.

De nem olyan drága, szerintem rendeld meg nyugodtan. Mielptt használatba veszed, csinálj bőrpóbát fül mögött, vagy csuklónál, ez amúgy is minden új termék előtt ajánlott, ha semmi reakció, akkor hatalmas allergiás reakciót nem válthat ki, és talán anyudat is megnyugtatja kicsit. Meg mutasd meg neki is a pozitív bejegyzéseket.

2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2012. júl. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!