Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a tartós vörös hajfestéket, amennyire lehet természetes módon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eredetileg barna hajam van tavaly nyáron kezdtem el festeni, és szeretném anélkül kikoptatni, kimosni, eltávolítani a színező anyagokat, hogy bármi vegyszert használnék, és amennyire lehet visszanyerni az eredeti színét. Körülbelül szeptemberig kellene, hogy kijöjjön.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. júl. 11. 03:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
ne távolítsd el, a vörös gyönyörű !!!
2012. júl. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is vörösre volt festve és barna vagyok, de úgy döntöttem, hogy nem roncsolom tovább a hajam. Azt vettem észre, hogy mióta hajmosás után balzsam helyett almaecetes vízzel mosom át a hajam pikk-pakk leszedte a festéket! Most már a lenövés sem látszik, tök jó :)
2012. júl. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van én is ezt tudom mondani, az almaecettől tényleg lejön a hajfesték a hajról! Én gyakran mostam a hajam, pont emiatt hogy megszabaduljak a festéktől, és 3 hét alatt az eredeti hajszínemet láttam újra!
2012. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És hol vettétek az almaecetet? Simán azzal átöblítettétek? Sampon-balzsam előtt vagy után? Esetleg ahelyett?
2012. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Balzsam HELYETT! Ha almaecetes vizet használsz akkor már nem kell utána balzsam... abba amúgyis csomó káros anyag van!!!! Simán samponos hajmosás után egy kis tálba öntesz vizet plusz kb 3-4 evőkanál almaecetet.... én pl fél literhez teszek 3 evőkanállal amit előre a fürdőszobába készítek készhez. Előrecsapom a hajam, belemártom az almaecetes vízbe utána ÓVATOSAN ráöntöm a fejemre vigyázva, hogy ne kerüljön a szemembe. Ennyi.... jobb mint a balzsam, tényleg.
2012. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
***kézhez...
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell utána kiöblíteni a hajból! A szaga hamar elszáll.
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg nincs is olyan erős szaga mint a sima ecetnek...
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2012. júl. 11. 20:45
 10/11 anonim válasza:
Szia, most nekemis voros lett a hajam de barna vagyok es az lenne a kerdesem h neked tenleg hasznalt az almaecet? Erdemes kiprobalnom?
2013. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!