Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok pattanás jött ki az...

Sok pattanás jött ki az arcomon és a vállamon? Mi lyó erre? Mit ajánlotok hogy eltünjenek? Krémek, praktikát.14 éves fiú.

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyesírási szótár kezdetnek Jó lesz.
2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érintős tabletról vagyok, itt gyorsan szeretek írni azért nem törődöm a helyesírásal. Külömben sem ez a lényege.
2012. júl. 11. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom mi LYÓ erre. xDDDDDD
2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, hogy nem ez a lényeg, de az már inkább, hogy 10000 választ találsz ezen az oldalon, és még sietned sem kell. http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pattan%E1s&k..
2012. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Gyógyszertárba kérj rá valamit,avonból rendelj, vagy kérj egy időpontot bőrgyógyásztól és ő megmondja a tutit neked:)
2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eveline cosmetics az jó
2012. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és elnézést a rossz helyesírásért.
2012. júl. 12. 10:13
 8/9 anonim válasza:
De attól is jobban szaporodhatnak a pattanásaid, ha sok olajos magvat eszel.Pl.: szotyi stb.Sajnos nekem is le kellett erről mondanom, mert utána mindig nagyon pattanásos voltam.Ha esetleg hosszú a hajad, akkor vágd le, hogy ne árnyékoljon, és ne érjen az arcodhoz - így jobban szárad.Illetve sokat tartózkodj napon, mert felmelegíti a bőröd és száradni kezdenek a faggyúmirigyek
2012. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az is segíthet, ha sokat mosol arcot, így kitisztul és mindig lemosod a faggyút
2012. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!