Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan frizurát...

Valaki tud olyan frizurát göndör hajra ami jól néz ki és nem is melegít?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, régen mindig vasaltam, és hát tönkrement, levágattam a töredezett részeket(még mindig van pár szál, mondjuk vagy 2-3x ki volt azóta vasalva) és nem akarom vasalni, de göndör hajjal nem tudok semmi jó kis frizurát ami ilyen melegben nem melegít.. Valami képet vagy videót, esetleg leírást tudnátok küldeni?

Valami elegánsabbat, vagy bulisabbat (ma szülinapi buliba megyek és oda kellene elsősorban).

Köszi előre is! :)



2012. júl. 14. 13:57
 1/8 anonim válasza:
Kb. hány cm a hajad ?
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hu.. hát kb. a mellbimbómig ér ha kihúzom.. :P :)
2012. júl. 14. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra ha raksz fel képet és a linket megadod akkor jobban látjuk :)
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ennél göndörebb is szokott lenni, de most föl volt gumizva és ilyenkor ha összetekerem nem lesz olyan göndör! :P

2012. júl. 19. 18:27
 5/8 okoska:) ***** válasza:
43%
most komolyan.. az ilyen embereket mint te néha úgy felpofoznám!!!!... :'D Ez nem göndör, még közel sem áll hozzáá.! Könyörgöm ez max hullámos..Örülnék ha nekem csak ennyire lenne 'göndör' :'D (bocsi, nem akartam csak ettől a hideg ráz.. tényleg bocsi :) )
2012. júl. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem tudsz olvasni!
2012. júl. 20. 10:09
 7/8 okoska:) ***** válasza:
nekem is nagyon göndör.. de ha felgumizom,akkor sem lesz ilyen szépen hullámos.. :) és tényleg nem azét mondtam, csak már elegem van mert évfolyam társam azt is göndörnek nevezi ha a haja vége nem szögegyenes hanem éppen hogy kifelé fordul.. ez már nagyon idegesítő.. és bocsi még1X :'D..
2012. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Okoska teljesen igazad van.

Engem is a hideg ráz az ilyentől . Ez minden csak nem göndör. Nekem gyűrű göndör , gyönyörű hajam van. Nah az göndör , ez nem. És ha össze van gumizva akkor se lesz a büdös életbe ilyen hullámos. Ha kivasalom göndörebb szerintem mint a tied. NEEE nevezzétek az ilyen hajat göndörnek, még hullámosnak se nagyon , mert ez olyan semmilyen. Már bocs.

Linkelek neked göndör hajat, hogy tisztába legyél a fogalmával.

[link]



[link]


[link]


Ez GÖNDÖR, a tied nem.

2012. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!