Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érhetem el azt, hogy...

Mivel érhetem el azt, hogy enyhe vöröses fénye legyen a hajamnak?

Figyelt kérdés
Befestetni nem szeretném, a hennától meg kicsit félek, hogy túl erőteljes lesz a szín. Van valami tippetek?

2012. júl. 14. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen az eredetid? Merthogy a henna nem fogja be túl erősen, meg ki is kopik pár hét alatt.


Ha sötétbarna a hajad, akkor bármilyen vörös hennát használhatsz, nem fogja markánsan megváltoztatni. Ha világos a hajad, akkor inkább a Henna Color balzsam szőkésvöröses árnyalatait ajánlanám:

[link]

2012. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem írni, hogy középbarna színű a hajam. Köszönöm szépen :)
2012. júl. 15. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
menj el a fodrászodhoz, ő biztos tud segíteni. :)
2012. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: az igazi henna akár pirosra festheti a hajat ha minden tényező adott és soha nem kopik ki, csak lenő... :) Saját tapasztalat is. Kérdező: a hennát lehet keverni más természetes anyagokkal, hogy ne fessen annyira csak inkább ápoljon, illetve lehet variálni az idővel amíg rajta hagyod (minnél többet, annál jobban fog). Az én nővérem is így ápolja a haját, nem akarja vörösre, vagy a fénye lesz tőle más. Ha érdekel a téma akkor itt utána nézhetsz: [link]
2012. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és az igazi henna csak vörös lehet...
2012. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Kedves négyes,


5 éve színezem hennával a hajam, remek kérdés, hogy nekem miért kopik ki pár hét alatt. Elég sokáig bírja, az tény, de szép lassan halványul az árnyalat, lenövés pedig semmi nem látszik, mert elég kicsi a különbség a színezett és nem színezett rész közt, és mire lenőne, akkorra ki is jön. Most akkor nem tudom, hogy a hajam nem haj, vagy a henna nem henna, de ez a tapasztalatom...

2012. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem az én agyszüleményem amit írok, a "szakértők" had tudják már, tőlük veszem én is amit írok. Én hennázom a hajam 4 éve. Ez alatt háromszor volt festve. Pontosan azért mert nem kopott le. A henna sajátossága hogy természetes hatást kölcsönöz, változik a színe a fény, a hajmosás stb szerint, nem kirívó és természetellenes. Nekem többször megkérdezték a lenövésre, hogy milyen jó, direkt ilyen? De az tuti, hogy vörös maradt az a része ami festve volt, mindenki szerint. Ha a tiéd nem ilyen akkor nem igazi hennát használsz (sok hamisítvány van) és/vagy nem rendesen rakod fel/készíted el/nem elég ideig hagyod fent/más vegyi anyagokat használsz amik nem kompatibilisek vele.
2012. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, vagy esetleg túl sötét a hajad.

Fél éve festettem, és ilyen: [link]

2012. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket :)
2012. júl. 17. 10:01
 10/12 anonim válasza:

Tehát most lekopik vagy lenő ,és mennyi dő alatt?????

Mert én nagyon gondolkozom a hennával való hajfestésen, de ez a két válasz elbizonytalanít,mert nem akarom hogy lenőjön és sokáig megmaradjon. Segítsetek, légyszi!!!!

2012. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!