Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te leszedetnéd a fenekeden...

Te leszedetnéd a fenekeden lévő anyajegyet?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A fenekemen van egy másfél-2 centis anyajegyem, kilátszik a bikiniből is. Ti levetetnétek a helyemben? Kicsit zavar, meg hát elég nagy, félek, hogy esetleg a napon lesz baja, meg strandon sem merem nagyon mutogatni, mert szerintem tök béna.

TB támogatja az ilyen beavatkozásokat?



2012. júl. 17. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
el kell menni bőrgyógyászhoz, meg kell kérdezni lehet-e belőle gond, és ha hajlamos rá, akkor tb támogatja, és leszedik, ha pedig nem, és csak úgymond szépészeti beavatkozás lenne, akkor azt bizony te állod. am szerintem ha nincs vele gond, ne szedesd le, mert még szexepil is lehet :D
2012. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát akár az is... a volt barátaim szerették, még el is nevezték meg becézgették :D de nekem nem tetszik, még szőrszálak is lógnak ki, amiket folyton tépkednem kell (tudom nem szabadna, de ha levágom szúr)
2012. júl. 17. 01:07
 3/11 anonim ***** válasza:

1 mennyi a eltávolítás? nekem a melkhasomon sok van :(

f

2012. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
most nézem hogy 1 anyajwegy 25e :( de ha többet szedetünk akkor olcsóbb 10 esetén darabja 10e
2012. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 centis? az már elég nagy. Én megmutatnám egy bőrgyógyásznak, és szerintem ingyen leszedeti, ha nem köcsög. Főleg hogy a fenekeden könnyen megsértheted, ill. a nadrág/nadrágszíj és kidörzsölheti.
2012. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

25ezer? hű, köszi :S

szerintem elmegyek és megkérdezem, köszi

2012. júl. 17. 01:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapból a 2cm-es anyajegy nem biztos hogy az egészséges kategóriába tartozik. Szóval mindenképp TB-s bőrdoki, aztán majd meglátod mit mond.
2012. júl. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakrendelőben ingyen leszedik.
2012. júl. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szedettem le párat.
2012. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyeljetek! Én júniusban szedettem le egy anyajegyet a vállamról. Igaz, még látszik a heg meg a varratoknak a helye, de legalább nem fogok aggódni, hogy a melltartóm kidörzsöli. Nekem ingyen szedték le, elmentem a kerületi orvoshoz, onnan átküldtek a sebészethez, és ott kaptam időpontot. Remélem, neked nem fog fájni! :) Nekem azért elég kellemetlen volt, igaz, a vállon sokkal érzékenyebb a bőr, mint a fenéken.
2012. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!