Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos kérdés! ( hajápolás )...

Fontos kérdés! ( hajápolás ) van ilyen olaj?

Figyelt kérdés

van olyan természetes olaj vagy bármi ami kicsit megváltoztatja a haj színét de nem roncsolja ? nem hajfesték v szinezőre gondolok

hallotam vmilyen olajról amit sisi ( erzsébet )királyné használt és ápolta a haját meg kicsit vörösesre változtatta

tudtok mondani ilyet ha van ?


2012. júl. 18. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Dabur Vatika hajolaj tartalmaz hennát, amitől kicsit vöröses lesz.

Nem tudom Sisi mit használt, pedig sokat olvastam róla és nekem is olyan hajam van, mint neki. :) Majd megpróbálok még utána nézni.

Még esetleg a dió jut eszembe, az sötétít.

2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 19. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj. Én ezt használom hónapok óta, csodákat művelt a hajammal. A színezésről tapasztalatot nem tudok mondani, mivel én festem a hajam, ráadásul feketére.. De sokan írják, hogy vöröses lett tőle a hajuk. Keress rá itt az oldalon, és olvasgasd a tapasztalatokat. De én csak ajánlani tudom :-)
2012. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!