Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akkor most melyik epilátor is...

Akkor most melyik epilátor is a legjobb? Lent a többit.

Figyelt kérdés
Szóval nekem olyan kellene, amit az egész testen lehet használni, és nem csak eltépi a szőrt, hanem rendesen ki is szedi tövestől. Na most olyan kellene amit vízben is lehet használni. Azt olvastam, hogy a Braun epilátorok jók, de az a bajom, hogy nagyon drágák és félek, hogy ha megveszem nem válik be és csak pénzkidobás volt. Tényleg jó a Braun? Nektek milyen van? És bevált?
2012. júl. 18. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt Braun-om,de phillips satinelle ice-om van és ez tökéletes epilátor,kiszedi a kicsi borostát is,és a jégakku jól hűsíti közben a lábat:))
2012. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Braun Silk Epil 7 Dual epilátor Legs&Body 7891 azt tudja pont, amit te leírtál. Igaz 30ezer Ft.


Nekem ilyen van, de csak Legs, nem rég kezdtem el használni. Nem tudom máshoz hasonlítani viszont, ez az első epilátorom.

2012. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. :)

Utolsó: 30 000??? :O Hát ez nagyon-nagyon sok! Én ennyit nem tudok rá kiadni. Max 12 000 Ft-ot. De az gondolom édes kevés egy jó epilátorhoz. :( Sajnos akkor ezt nem tudom megvenni.

2012. júl. 18. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt epilátorom, most készülök beszerezni egyet. Én mindenképpen Braun-t fogok venni, eddig csak jót hallottam róla. Nekem jelenleg a Braun Silk-Epil Soft Perfection 3170 tűnik szimpatikusnak, legalábbis az árához képest (kijön egy 10-esből).
2012. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? :) Na az jó. Hát még én se vettem. De rájöttem, hogy nem is olyan fontos most, úgyse lát senki, majd télen megveszem. :)
2012. júl. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!