Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az erősebb körmökért?

Mit tegyek az erősebb körmökért?

Figyelt kérdés
annyira gyengék és vékonyak a körmeim hogy mielőtt megnőne le is törik... mit tegyek hogy erősebb legyen?

2012. júl. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos a kefir az régen ismert módszer :) De ne hogy a körmödre kend :) Egyed :)
2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben :D
2012. júl. 18. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

kend olivaolajjal, vagy patikában kapható A vitamin olajjal. Bármilyen mást felesleges rá kenni, semmit nem ér. A körömbe ugyanis csak a zsírok, és a víz tud felszívódni, semmi más.

Amúgy a genetikával nem lehet mit kezdeni, ha gyárilag vékony, sokat nem fogsz rajta javítani.

2012. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromig küszködtem vele.Először a körömlakkot próbáltam,rá körömerősítő lakkot,de nem nagyon használt.Végül 18 éves koromtól kényszerből ráálltam a műkörömre:S

Most így 26 évesen sem látok mást választást.Még hála az égnek,hogy nem kell költenem rá,mert a nővérem körmös,és ő szívesen megcsinálja ingyen:)

De azért próbáld ki ezeket a körömerősítőket,lehet neked használnak.Nekem is használt csak költséges volt. 2 naponta kellett kennem,és elég kicsi üvegbe adták,mindezt 2-3000 forintokért.Már nem bírtam anyagilag,így műköröm lett belőle.

2012. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kifogsz egy akciót a rossmannban, akkor 6-700 forintokért hozzájuthatsz L'oreal, Rimmel, Astor termékekhez, amik tényleg használnak, az enyémmel legalábbis csodát műveltek. Azóta mást nem is használok alaplakknak.

Egyébként pedig: vitamindús táplálkozás, meg az sem árt neki, ha időnként citromlébe áztatod, a neten rengeteg praktika van fenn, youtube-on főleg.

2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!