Coláskupak kérdése:

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kédezni hogy most mi lesz vele,ugyan is volt 1 anyajegy a homlokomon azt hidtem pattanás,ezért elkapartam és most piros lett és kemény.

Azt szeretném kérdezni,hogy akkor az megfog nőni?

És ezeket az anyajegyeket hogy lehet eltüntetni?



2012. júl. 19. 08:09
 1/6 anonim válasza:
amm ja megfog nōni ... kb a 2x-esére :/ eltüntetni nem hiszem h nagyon lehet ... minimum ha elmész orvoshoz ... (nem biztos sōt nagyon nem biztos )
2012. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel egy bőrgyógyászt szerintem, az a biztos. Egyszer a testvérem is elkapart egyet.
2012. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És a bőrgyógyász tudna beutalót adni hogy levehessék őket?

és mennyiért csinálják?

2012. júl. 19. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, d az anyajegy nem játék azok könnyen elrákosodnak ha valami ilyesmi történik vele, hogy elkaparod, lehorzsolod, vagy ilyesmi. Menj el orvoshoz mindenképp!!
2012. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ő majd ad beutalót!

Az sem biztos, hogy le kell venni, emiatt ne aggódj!

De azért gondolom te is nyugodtabb lennél, ha tudnád mi a helyzet :))

2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat,hát amúgy is,van 3 úgymond zavaró anyajegy,amit mindenképpen leszednék szedetni.:)
2012. júl. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!