Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a pattanáso...

Mit csináljak hogy a pattanások eltunjenek? 1 hetem van rá, mert megyunk a Balcsira, és így szégyellek mutatkozni :/

Figyelt kérdés
A homlokomon is kijott egy nagy dudor,ami ha hozzányulok fáj,mit tegyek vele? Próbáljam kinyomni.? Vagy valamilyen házi praktikát nem tudtok rá?:(

2012. júl. 19. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Kellemetleen.. De csináld azt, hogy kend be körömvirág krémmel. De folyamatosan legyen rajta.. mivel nagyon zsíros a krém, ezért nem is nagyon szívódik be. Én nekem mikor ilyenek vannak nagy néha, akkor mindig ezt csinálom! És 2-3 nap alatt elmúlik! Ja és közbe nyomd ki akárhogy fáj is! Vagy fokhagymával, vagy vöröshagymával kenegesd.. Állítólag az is jó, de még nem próbáltam :D
2012. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1 most otthon csak koromvirágos kézkrémunk van.Azt is használhatom.?:O
2012. júl. 19. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

1éve ugyanebbe a cipőbe jártam..

Napi 1x tojásfehérjét rakj rá amíg meg nem szárad hagyd rajta majd mosd le! És még kamilla felé hajolj és nyomdosd ki akármennyire is fáj! Majd kend be citromlével(100% is a legjobb) vagy paradicsom karikákat tegyél rá!

Tuti siker..:)

2012. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
légyszi még írjatok.Balcsira szombat reggel megyunk szóval addigra tisztának kell lenie az arcomnak ://
2012. júl. 19. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Neugranormon vagy Sudocreme kenőcsötök azt is tehetsz rá :) Hatásos!
2012. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vlt egy ilyen pattanásom 3 nappal ezelőtt. Én kinyomtam és bekentem zinerittel. Másnap befehéredett és akkor is kinyomtam és azután egy piros folt maradt ami mára már elmult.
2012. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Vigyázni kell az ilyen házi "csudapraktikákkal" mindent nem szabad magadra kenni,amit mondanak,főleg nem zsíros krémeket,picit ésszel kell gondolkodni!

Azt sem ajánlom,hogy kinyomd,mert akkor kisebesedik és az még lassabban múlik el,vagy még kijön pluszba egy mellé...

Vannak jó otthon elkészíthető pakolások mint a mézes széntablettás,őszibarackos stb (a neten rengetek recept van,nézz utána),amik jót tesznek a bőrödnek de nem mulasztják el a pattanásokat. A Zyneritet én is ajánlanám,nekem néhány nap alatt helyrehozza.Gyógyszertárban lehet kapni szóval nem mariska néni találta ki,se nem kozmetikai kence,aminek a reklámjába több pénz van mint magában a termékben.Annyi a baj,hogy kicsit drága,de lehet,hogy felírja a családorvosod.

2012. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!