Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szinezett voros hajamból, a...

A szinezett voros hajamból, a 24. mosás után már eredeti barna szine lessz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajj.. Úristen. Nem biztos. Amúgy fele nem igaz, ami rá van írva a dobozokra. Majd meglátod. Nagyon egyszerű: ha szeretnéd hogy vörös maradjon, akkor csináld meg megint, ha nem, akkor hagyd és majd kikopik
2012. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy teljesen lekopna annyitól. Inkább idő kell hozzá, mint sok mosás.
2012. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vörössel, hanem csak vörösesbarnával színeztem, és hát egyáltalán nem kopott ki, muszáj volt lenövesztenem, amikor már nem akartam továbbra is olyan színű hajat. Még szerencse, hogy alapjáraton sötétbarna a hajam, így annyira nem volt veszélyes, amikor elkezdett lenőni, de azóta sem festem és nem is színezem a hajam, mindig erre gondolok, amikor rámjönne a hepp, hogy más színű hajat szeretnék. Jó nekem az eredeti, majd ha őszülök, akkor fogom festetni és kész.
2012. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most akkor nem fog kikopni? dehát azért vettem csak szinezot,mert nagyon hosszu hajam van ahhz,hogy lenovesszem.
2012. júl. 19. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
de kikopik ne aggódj :)
2012. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen fog kopni az idő előrehaladtával és a mosások számával, de nekem teljesen sosem kopott ki a vörösesbarna, hanem majd egyszer csak lenőtt és akkor vágattam is nagyot a hajamból, így szabadultam meg tőle végleg. És az is csak színező volt, ugyanolyan 24 mosásos, mint amit te vettél.

3. voltam.

2012. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vörös nagyon ragaszkodó szín. Először én is színezőt használtam, de csak nem akart kikopni, elkezdtem festetni, megnőtt piszok hosszúra, nyeltem egyt, hagytam a lenövést meghosszabbodni, aztán lenyirattam az egész vörös részt...

Szerintem sokáig meg fog látszódni, de nem olyan minőségű lesz, hanem kopottas hatású, és azzal nem igazán lehet mit tenni, max az eredeti hajszínnel átfesteni.

2012. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!