Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » GYORS hajnövesztés? Bővebben...

GYORS hajnövesztés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem hajnövesztő tippeket amitől gyorsan nő a hajam?:/ kb. egy hónap alatt már egy éve növesztem és még mindig csak az arcom feléig,vagy államig és és nagyon rossz :( és póthajat nem igazán szeretnék,de ha nincs más választás. Tanácsokat szeretnééék:(köszönöm

2012. júl. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
állítólag ha sokszor mosod az segít, mert a víz elősegíti a növekedést de azt nem ajánlom, mert akkor majd nagyon sokszor kell és hamarabb zsírosodik a hajad. inkább próbáld ki hogy bekened olívaolajjal a végét, attól fényesebb szebb puhább lesz és gyorsabban is nő tőle! ;) nekem bevált
2012. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gelazso ***** válasza:
3%
hajnövesztö szer nincs ,csak pénzkicsalás van, alapozva az emberi hiúságra. hidd el én mindent kiprobáltam és egy vagyont fizettem mindezért.feletsd el. egy valami lehet jó.a helyes táplálkozás.amitöl a köröm nö és a börön regenerálódik az jó a hajra is.( a d vitamin és igy napfény is jót tesz. a sok hajmosás javaslat egy hülyeség volt. tisztelettel szólva.
2012. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

jóhát nemtudom... én is csak mástól hallottam és gondoltam ideírom, attól még lehet h van benne egy kis igazság (elvégre a virágok is nőnek ha locsoljuk őket:DDDDDD)

amúgymeg még a Biovanne nevű vitamin is jó, azis haj, bőr és köröm

2012. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) Egyébként az is a bajom, hogy vékonyszálú a hajam meg olyan puha mint a selyem szóval így formázni alig ha lehet csak hajlakkal ami megkeményíti. most meg rövid is lett akaratomon kívűl és valamit tennem kéne, hogy gyorsabban nőjön legalább :(
2012. júl. 19. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
JA,meg szerintem sem rossz ötlet az, hogy h gyakrabban kéne mosni van benne valami :) csak alapbol hamar zsirosodik a hajam.Mégegyszer köszönöm a válaszokat:))
2012. júl. 19. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok hasznos tippet szereztem ettől a lánytól:


[link]

2012. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm ajánlotta anno nekem, hogy főzzem le a csalánt mossak hajak aztán azzal öblítsem /de azt is dörgöljem bele a fejbőrömbe/ Mindkettőnknek nagyon látványosan nőtt.
2012. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Használj ricinusolajat! Nekem nagyon sokat segített! fél év alatt 5 centit nőtt tőle a hajam, pedig nekem is lassa nő! És ráadásul még szép fényes és egészséges is lesz tőle a hajad! :)


[link] itt a videó, hogyan kell használni! :)

2012. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!