Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Nagyon csúnya! Mit tegyek?

SOS! Nagyon csúnya! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítenétek nekem! Alapjáraton nagyon szép bőröm van mindenhol. Mindig szerencsés voltam ezzel, viszont egy hónapja életemben először esemény utáni tablettát kellet be vennem. Után jelentkeztek ezek a csúnya pattanások. Nekem még kamasz koromban sem voltak. Nagyon ijesztő ez nekem. Mert valóban csúnyák. Mivel kezeljem őket? Látom van sok fajta készítmény .. de még is melyik? És mit gondoltok helyre áll ez??? Köszönöm és talán hisztérikának tűnök, de tényleg ragyás lettem.
2012. júl. 20. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy allergiás vagy rá.

Én a szotyira vagyok,ENYHÉN és attól én is "kipattogok".

Nézd meg,hogy van-e benne paracetamol,nem tudom ilyen készítményekbe van-e,de arra elég sok ember allergiás,köztük én is.

2012. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletták igen nagy hormonlöketet adnak a szervezetnek.

Vissza fog állni a szervezeted hamarosan. Várd ki.

Máskor meg inkább előtte védekezz.

2012. júl. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!