Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most barna a hajam, 16 éves...

Most barna a hajam, 16 éves vagyok, és szőkére szeretném festeni, kb 2-3 havonta festeném, otthoni festéssel, nem fodrásznál. Nem roncsolja ez nagyon a hajat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem roncsolja. DE ha túl sötét a hajad, akkor simán a festék nem fogja majd be, le kell előtte szívatni. Illetve lehet, hogy csúnya lesz, mert szőke hajnál már 3-4 hét után látszik a lenövés.
2008. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy barnából szőke legyél, le kell szivatni a hajad és utána befesteni szőkére. Ha szőke leszel, azt kb 4 hetente festetni kell. Nagyon gyorsan letud nőni, és marha csúnya ha egy szőke hajnak 10cm-es töve van.
2008. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jól irták az előttem lévők!Előtte le kell szivatni a hajad aztán pihentetni egy pár napot és utánna festeni. És az pedig h 2-3 havonta akarod festeni az nagyon nagy hülyeség mert nagyon le fog nőni és nem lesz valami szép látvány!
2008. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem meg ne próbáld otthon a szőke hajfestést, amikor épp barnáról változtatnál.Van amikor a fodrász is elrontja, mert olyan béna. Érdemesebb elmenned vmi profi fodrászmesterhez,aki ért hozzá és nem fogja sem leégetni a hajad, sem sárgává festeni!! A 2-3 havi festést is felejsd el a szőkénél. Sok sikert azért:)
2008. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A leszivatás nem roncsolja nagyon a hajat???Nem gáz ha belevágok?
2008. jún. 3. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
ha otthon csinálod akkor nem fogod elkerülni a hajad roncsolódását. ezt biztosra veheted. természetesen a roncsolódás mértéke függ attól is, milyen sötét barna a hajad, mennyire szőkét szeretnél. személyes tapasztalatom alapján a következőt ajánlanám: mindenképpen fodrásszal csináltasd! nekem sötétbarna hajam van. voltam szőke elég hosszú időn keresztül. a hidrogénes kezelés miatt a hajam eléggé megsínylette a dolgokat. mivel gyorsan nőtt, sokszor kellett javításokat végezni, amit szintén nem tolerált a hajam. szóval. menj fodrászhoz és kérdezdd meg. a tanácsért nem szoktak pénzt kérni.
2008. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy leszivasd!!!Úgy eltöredezik a ahajad tőle hogy méregdrága kozmetikumokkal sem tudod majd helyrehozni.És ha még erre ráteszel egy lapáttal és kihidrogénezteted szőkére akkor lehet hogy ki is hullik.Inkább a melírt ajánlom először egyre többet rakj bele majd végül teljesen befestheted.Vagy szőkítsd ki fokozatosan de ápold közbe mert nagyon letöri a hajat a festés-szőkítés.
2008. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a szivatás téma mindenkinél más és más...nekem pl majdnem fekete az eredeti hajam és minden alkalommal (3 hetente) először szivatóval van festve..majd ezután van átfestve jégszőkével..és semmi baja nincs a hajamnak..de szerintem nagyban függ a hajápolóidtól is..
2009. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem sötétszőke az eredeti hajszínem, mondjuk kb 10 éves koromig tejfölszőke voltam. pár hónapja itthon festjük anyukámmal, és így szép fokozatosan szőkül. nekem nem kellett leszívatás.:)
2010. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
le kell majd szivatni, ami alapból eléggé roncsolja a hajat de ez inkább csak az első-második festésnél lesz gond. ezuán nem lesz elég 2-3 havonta festeni mert hamar lenő, főleg a szőke:s
2010. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!