Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám egyszerűen leöblít...

Hogy tudnám egyszerűen leöblíteni a hajam?

Figyelt kérdés
Ma mostam meg, és összekevertem fél liter vizet és hamvasító folyadékot. Később pedig sörrel i le akarom majd öblíteni a hajam, hogy szép legyen, persze majd max következő hajmosáskor. Viszont annyira nehéz volt, egyszerűen alig tudtam normálisan ráönteni a fejemre, féltem hogy mellémegy, és akkor pazarlom. Mibe kéne beleraknom, hogy rendesen el tudjam oszlatni a hajamon és mindenhova jusson?
2012. júl. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most nem ertem. A sor volt nehez? Vagy mi?

Sor helyett hasznalhatsz ricinusolajat is.

[link]

Itt megtalalod a felhasznalas modjat is.

2012. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mibe rakhatnám bele az összekevert folyadékot, hogy ne pazaroljam el a felét legalább? De köszönöm azért.
2012. júl. 25. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor tedd bele muanyag viragspriccelobe. Fodraszkellekesben lehet kani, amivel a fodraszok nedvesitik a hajat. De szerintem ilyen 100 Ft- os boltban is tudsz venni.
2012. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, majd utánanézek, köszönöm!
2012. júl. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!