Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tehetném puhábbá,...

Mivel tehetném puhábbá, selymesebbé a póthajam? Tegnap hosszabbítattam a hajam de nem olyan selymes mint a sajátom. Lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a póthaj kezelve van hogy erős legyen, de épp ezért nem olyan puha soha mint egy egészséges saját haj.
2012. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak taps :) ...Nekem is póthajam van európai és selymes,fényes.. nagyon szép. Ugyan úgy kezeld mint a saját hajad,tegyél rá balzsamot,hajpakolást. Ez amúgy a haj fajtájától is függ.. Neked milyen?
2012. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
100% európai,garancialevél is van hozzá,úgyhogy tuti annak kell lennie,csak nekem szokatlan,mert nem olyan puha mint a sajátom,lehet,hogy inkább gyűjtök és magyar hajat tetetek legközelebb. Kicsit merevnek érzem,nem elég puha selymes. Vastagabb szálú is mint a sajátom. Hőillesztéssel tetettem,most a hajmosásra készülök,remélem a latte hajpakolástól puhább lesz.Sehol nem találok szilikonos hajsprét,még a fodrászkellékesnél sem,pedig az kellene rá,hogy bevonja a szilikon réteg,attól is szebb lesz állítólag.
2012. júl. 20. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!