Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Depilan intim szőrtelenítő...

Depilan intim szőrtelenítő krém, mindenhova mehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, sok hasonló kérdés akad itt, de erre konkrétan még nem találtam rá, szóval szeretném én feltenni. Intimgyantát akartam bevállalni, de arra már nem lesz időm, így vettem Depilan szőrtelenítő krémet, ami direkt intim területre lett kitalálva. Sokan írtátok a vegyi anyagos dolgot, el is hiszem, de most nem ez érdekelne, mint válasz, erről tudok :) A kérdésem az lenne, hogy ezt ugye nem csak a szeméremdombra lehet felkenni, hanem a nagyajkak területére is, illetve a fenék vonalára? Megcsinálnám én borotvával is, de azzal esélytelen elérni ezen "részeimet" + ki is pattogzik tőle..amit utálok. Nos akkor lehet? Előre is köszönöm!

2012. júl. 21. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
lehet de nekem semmi szőrt nem hozott le... úgyh nem is használom azóta én vet-et használok ami zuhanyzás közben hat ésén azt a nagyajkaimra is kenem még sincs bajom tőle..
2012. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is most próbálnám először, majd meglátom, hogy beválik-e, ha nem, természetesen én is hanyagolni fogom. Veet nekem is van itthon (valóban nagyon hasznos), csak azt én lábra, bikinivonalra használom..szerencsés vagy, hogy nem lett tőle "bajod", az én esetemben viszont félő, hogy nálam akadna "komplikáció", eléggé érzékeny a bőröm, arról nem is beszélve, hogy minden kis apróságból kijut, ami az ilyen problémákat illeti, így nem tudom, hogy ki merjem-e próbálni..
2012. júl. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!