Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fitnesz eltünteti a narancsb...

A fitnesz eltünteti a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

ha igen akkor menni idő alatt?? ha mondjuk heti 2x járok 1-1 órára?

vagy ha a fitnesz nem is.. akkor milyen sport? ami még formálja az alakot is? köszönöm előre is a válaszokat :)


2012. júl. 21. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Önmagában szerintem ez kevés.

A legfontosabb a vízivás.20 kgonként fél liter tiszta víz az ideális,de ez esetben lehet több is.A víz méregtelenít,mondhatjuk úgy is,hogy kipisiled a sok méreganyagot és zsírt.Akiknek narancsbőrük volt,azt mondták,hogy a rengeteg vízivás segített nekik.

Figyelj a kajálásodra is!A készételeket,édességeket,fehér lisztet,állati eredetű zsiradékot kerüld vagy csak nagyon ritkán fogyassz.

Főleg sovány húsokat,rizst,krumplit,zöldségeket,gyümölcsöket egyél.

Járj el kocogni,heti 2x-3x kb. fél órát - ez égeti a zsírt.

Mellette csináld a fitnesst is,súlyzós edzéseket is,ettől leszel szép formás!

2012. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs,rosszul írtam,20 kgonként 1 liter víz!! :)
2012. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.. :) akkor lehet hogy ez esetben sokat segít az hogy vegetáriánus vagyok.. :) akkor.. megpróbálom.. :) és.. az baj ha szénsavas ásványvizet iszok? :)
2012. júl. 22. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Szerintem nem baj,bár jobb a mentes.A mennyiségre figyelj!

Ja és inkább többször egyél egy nap,de kevesebbet,kisebb adagokat.Úgy 3 óránként ajánlott enni.

2012. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) nagyon kedves vagy :)akkor megpróbálom.. :) és.. ha ezt csinálom. kb mennyi idő kell neki hogy elmúljon? és az igaz hogy teljesen nem múlik el? :)
2012. júl. 22. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ,mennyire vagy narancsbőrös.Egyik ismerősömnek fél éven belül jelentős változásai voltak,ő is ezt csinálta,amit írtam.Olvass sokat a témában! :-)
2012. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!! :) rendben.:)
2012. júl. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!