Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon féltem a hajam, nem...

Nagyon féltem a hajam, nem tudom megéri-e. Mit gondoltok? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Fekete hajam van, szép, egészséges és a hátam közepéig ér. Volt már szőke is, vöröses is, az eredeti színe világosbarna, nem tudom ezek számítanak-e bármit is. 2 éve fekete a hajam, amit nagyon meguntam, sötétbarnára vagy középbarnára szeretném változtatni. Egyrészt tudni szeretném, hogy feketéről mennyire kockázatos ezt bevállalni, mennyire teszi tönkre a hajam HA le kell szívni a színét, vagy másrészt tudtok-e valami itthoni megoldást, esetleg ami bevált nektek, hajradír, szőkítőpor vagy társai? Bármi a témával kapcsolatos válasz érdekel, előre is köszönöm!
2012. júl. 21. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Otthon ne is próbálkozz, mert garantáltan rossz lesz.


Keress meg egy jó fodrászt, ö megmondja, hogy lehet-e valamit kezdeni vele, meg hogy milyen kiméletesebb módszereket tud csinálni.

2012. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp fodrásznál csináltasd,és ne otthon kísérletezd ki..egyébként a szívatás nem mindenkinek teszi tönkre a haját,főleg,hogy a feketéből barnát szeretnél és nem szőkét..de az is egy megoldás,hogy melírozni kezded a hajadat..mondhatni az is leszívatás,ha úgy vesszük, csak az hosszadalmasabb
2012. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam a colour b4 hajszínradírról, és nagyon jókat írnak róla, otthoni használat után is. Drogériákbn lehet kapni. Sokkal kíméletesebb, mintha szivatnád a hajad. Radírozás után pedig akár rögtön festheted is a kívánt árnyalatra.
2012. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!