Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampon jó ilyen hajra?...

Száraz sampon jó ilyen hajra? Milyet ajánlotok? (több kérdés)

Figyelt kérdés

Elég zavaró hogy hajmosás után 2-3 nappal zsíros a hajam, és gondoltam 1-2 napot átvészelnék száraz samponnal , aztán következő nap rögtön megmosnám.

1. Így árt a hajnak/fejbőrnek ha utána másnap úgyis megmosom rendes samponnal?

2. Kb ennyire zsíros hajon használ egyáltalán a száraz sampon? : [link]

3. Lehet tőle bajom ha heti 1-2x használom? Persze következő napi kimosással.

4. Tudnátok mondani márkákat, árakat és boltot ahol kapható amit írtok? Nem vagyok ebben tapasztalt, de 2000Ftnál többet nem szeretnék költeni. Ja és még annyi hogy kb mennyi ideig elég? Por vagy spré?


köszi a válaszokat, tudom sok a kérdés, de tényleg tapasztalatlan vagyok ebben :)



2012. júl. 21. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

1, Nem

2, Igen

3, Akkor sem lenne bajod, ha nem mosnád ki másnap. Nem káros.

4, Balea Trend It Up fújós száraz sampon. Isteni!

2012. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. júl. 22. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem

2. Igen

3. Nem

4. Ami nekem a legjobban bevált az a Frotte szárazsampon (spray). Dm-ben és Rossmann-ban is lehet kapni, 900-1100 Ft között van az ára.

Nekem a Balea szárazsampon nem vált be, de az illatát nagyon szerettem.

2012. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!