Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna hajból szőkét?

Festett barna hajból szőkét?

Figyelt kérdés
Alapból barna hajam van. Szőkére volt festve a hajam pár évig. Utána meguntam, és most 2 éve már barnára van festve. Legutóbb márciusban festettem középbarna festékkel, ami elég sötét lett. De most kitaláltam, hogy megint szőkés szeretnék lenni. Úgy gondoltam, hogy először csak satírral kezdem, hogy ne tegyem tönkre a hajam. De sajnos nem fogta be! Mi a teendő? Fodrász csinálta, és mégis az a rész ahol a saját hajam van, szőkés lett, de a többi inkább ilyen vöröses-barna csík. Milyen aránnyal vagy milyen festékkel lenne érdemes, hogy újra szép szőke árnyalata legyen? Köszi előre is!

2012. júl. 22. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajfesték eltávolító nem jó?
2012. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonlóan volt pár éve. Otthoni módszerekkel szerintem ne kísérletezz, mert csúnya vége lehet. A barnát valószínüleg le kell majd szívni. Nekem eredetileg gesztenyebarna a hajam, az lett egyszer szőkítve, majd sötétbarnára festve. Fodrász két alkalommal szőkítette, elsőre vöröses szőke volt, utána pedig hamvasszőke lettem. Sok pénzbe került, de inkább bízd magad egy profira.

2012. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, festett barna hajamból csináltunk szőkét. Nekem speciel 3x kellett leszívni a színt, plusz egyszer ráfesteni. Mivel barna előtt vörös voltam, és az pedig nagyon nehezen jött ki a hajamból. Azután 3 héttel még egyszer ráfestettünk, jelenleg nagyon világos szőke. Nagyon szép színe van. Amikor először festettük be a 3 szívatás után, kicsit sárgás volt és nem is volt egységes színe. Megmostam párszor és egybemosódott.
2012. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!