Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik bőrgomba elleni...

Létezik bőrgomba elleni szappan/túsfürdő?

Figyelt kérdés

Olvastam a tőzegszappanról, de egy kommentelő nagyon szidta. Pedig pattanások ellen is jó elvileg, ezért is jó lenne nekem

Csak azt az egy véleményt olvastam, nektek van valami tapasztalatok vele vagy másmilyen termékkel?



2012. júl. 25. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Bár a tőzeget inkább pattanásra írják, mint gombára, mert hogy szárít.

Még egy kérdésem lenne ezen kívül. Pattanások ellen inkább tőzeg, vagy kénes szappant ajánlanátok?

2012. júl. 25. 20:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
clarasept szappan. fertőtlenítő, gombaölő, és vírus ellen is jó
2012. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megelőzésre és kezelésre nagyon jó a Nizoral sampon. Ha nem hiszed, olvasd el a tájékoztatót. :D

Sajnos a többi igazán hatásos dolog ezen kívül vényköteles.

De ha nincs ilyen jellegő problémád, nem vagy rá hajlamos, akkor felesleges a nagy sterilség, mert csak hajlamosítod vele magad a sok hülyeségre, és ha beüt a baj, csak a durván erős szereknek nem áll ellent a gomba.

2012. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor a samponnal lehet az egész testet mosni? Elég drága a nizoral sajna és még csak nem is sok :)

Claraseptet lehet kipróbálom, találnom kell a városban olyan helyet ahol kedvezően hozzá lehet jutni.

2012. júl. 25. 23:43
 5/6 Rékus83 ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a citromfű fürdővarázs rudat. lábáztatásra nagyon szuper. azt írják, hogy antibakteriális hatású.
2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Teafaolaj! bármelyik dm vagy rossmannban tudsz venni, és nagyon jó!gombára is,tapasztalat!
2012. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!