Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a Syoss ProNature...

Loislane kérdése:

Milyen a Syoss ProNature hajfesték? ( főleg a fagyos gesztenye árnyalat )

Figyelt kérdés
Olvastam páran már feltették ezt a kérdést, de egyik kérdésnél csupa jót írtak a festékről, másiknál meg pont hogy rosszat. Két évig pihentettem a hajamat, lenőtt lekopott. Volt egy kis pénzem elmentem fodrászhoz praline barna hajamat festette csoki barnára, de 3 mosás után lekopott a jó pár ezer ft-os fodrásznál. Gondoltam Inkább veszek magamnak festéket és megcsinálom. Ekkor gondoltam a Syoss-ra mert az a legolcsóbb és igényesnek tűnik. Aki használt mit tud róla mondani ? Melyik a jobb a sima syoss festék vagy a ProNature ? Ha valaki használta a fagyos gesztenye színt milyen lett neki ? És persze mennyire roncsolta a hajat, ha jól olvastam elvileg a syoss kevésbé roncsolja a hajat kevesem az ammónia benne a pronature-ba pedig még kevesebb. Előre is köszönöm a válaszokat, nem szeretnék felesleges pénz kidobást :S
2012. júl. 26. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukám több hónapja azt használja, nem roncsolja a haját, és gyönyörű színe van.
2012. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Most még elkezdtem szemezni a sötét mahagónival is :D remélem még kapok 1-2 tapasztalatot aztán megyek is venni. :)
2012. júl. 26. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég festettem be a hajam a Syoss fagyos gesztenyével, nagyon tetszik, szép színe van, mások is dícsérgetik :) Én is pihentettem már egy ideje, de eléggé kopott volt úgyhogy befestettem, eddig nem vettem észre hogy roncsolódott volna.:)
2012. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!