Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a töredezett haj...

Mit tegyek a töredezett haj ellen?

Figyelt kérdés
Bármit kenek a hajamra, akármilyen samponnal mosom, rettenetesen töredezik a hajam. Két havonta vágatom, mert szeretném, hogy nőjön, de egyre többet kell belőle vágni. Hogyan állíthatnám meg a töredezést?

2012. júl. 26. 20:56
 1/5 anonim válasza:
51%
vágd le D:
2012. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kb. kéthetente teszek rá natúr joghurt+ olívaolaj pakolást plusz a gliss kur rózsaszín permetezős hajerősítőt használom, alig töredezik a hajam és szépen csillog, pedig évente max egyszer-kétszer vágatom
2012. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most úgy tűnik egyelőre megtaláltam a nekem bevált módszert. Egyedüli hibám, hogy festem, de nem vasalom, nem szárítom, semmi.


Most azt csinálom, hogy SLS mentes (Alverde) samponnal megmosom, 2 fajta szintén Alverde balzsamot kenek rá egyszerre (mind2 kifejezetten könnyen törő, igénybe vett, vékony szálú hajra van), majd egy kis borsónyi Revalid hajkrémet kenek rá. És ezt rajtahagyom pár percig. Néha, ha van időm, bepakolom olajos pakolással (kókuszolaj, olívaolaj, szőlőmagolaj), de ez ritka. Annyi, hogy mielőtt elkezdtem volna ennyire odafigyelni a végére, szépen levágattam belőle annyit, amennyit nagyon muszáj volt.

2012. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A joghurt+ olivaolajtól nem zsírosodik le a hajad?
2012. júl. 27. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

kettes vagyok, nem zsírosodik, a hajtövekre nem szoktam tenni, csak a hajvégre, de oda jó sokat

azt még elfelejtettem mondani, hogy igyál sok sört, mert tele van B-vitaminokkal és jó a hajnak:))

2012. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!