Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Blonde vagy Garnier...

Palette Blonde vagy Garnier E0? Melyik jobb szőkítő?

Figyelt kérdés

Most halvány mahagóni színű a hajam és szeretném, hogy egy 4-5 árnyalattal világosabb legyen, hogy be tudjam festeni világosbarnára, ami nem annyira eltérő az eredeti hajszínemtől.

Ha kiszőkítem valamelyikkel akkor utána mennyi időt kell várni, hogy újra be lehessen festeni? Vagy pár nap és lehet?

Sárgítanak-e ezek a szőkítők és kímélik-e a hajamat?

Vagy ha tudtok más kímélőbb szőkítőt és van tapasztalatotok bármelyikről kérlek írjátok le, nagyon megköszönném :)



2012. júl. 30. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kiszőkítőről így tapasztalatom már nincs mert én mindig fodrásszal csináltattam anno,de márkában én garniert szeretem,azzal festem a hajam,megbízható termékei vannak. És ha kiszőkíted alap hogy sárgás leszel,utána kell rákenni majd a kívánt színt,egy napot se kell várnod,rögtön kell ha nem akarsz csibe fejet:)

És igen szárítanak valamennyire,de van akinek meg se kottyan. Mindenesetre vegyél hajpakolást hozzá,én a Bio hajpakolást ajánlom fél literes,rossmannban lehet kapni!

2012. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és ez kb. mennyibe kerül?
2012. júl. 30. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
2000 ft-ból kijön a hajfesték,hajpakolás meg 700-800 ft de elég fél évig olyan sok van benne:)
2012. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (:
2012. júl. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!