Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves fiú vagyok, és a...

16 éves fiú vagyok, és a köldökömszőröm szeretném eltüntetni, eddig mindig szemöldök csipesszel szedtem ki, ugyanilyen hatékony még mi lehet?

Figyelt kérdés

Igazából a köldökömön a szőrt és az államon akarom eltüntetni... Mi lehet a legjobb? Epilátor? Valami olyan megoldás kellene ami nem annyira fájdalmas... Igazából azt is kérdezném,hogy gáz-e ha a lábamról leszedem a szőrt? Csakmert zavaró számomra...


Köszi!


2009. júl. 17. 18:27
 1/8 anonim válasza:
72%
hát ha nem akarod, hogy kecsegnek nézzenek szüleid meg az utcán az emberek akkor ne szedd le a lábadról :D
2009. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyantával a legegyszerűbb. Lába meg minden pasinak szőrös, de ha téged zavar felőlem leszedheted, engem nem zavar a csupasz férfiláb sem (viszont mások kiröhöghetnek érte):D
2009. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Először is,a lábadon inkább hagyd meg a szőrt az sokkal férfiasabb.Én egyébként jobban szereten ha egy fiú szőrös.Jó nemaztmondom hogy olyan szőrös legyen mint egy jeti de érted:D

Igazából minden szőrtelenítő módszer fájdalmas kivéve a borotva meg a szőrtelenítőkrém.Ezt a kettőt nemtudom hogy a köldöknél lehet-e alkalmazni mert még nemigazán próbáltam ott:DAmúgy a fiúk is szoktak epilálni?Én még erről nem is hallottam,de az biztos hogy azon a részen kegyetlenül fájdalmas lenne.De próbálhatod gyantával is,azis fájdalmas,de a szépségért meg kell szenvedni:D

2009. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is szemöldökcsipesszel szedtem a köldökömnél, aztán borotváltam. Na az marhaság volt. Epiláld te is, meg sem érzed. Csipesszel szerintem még jobban fáj. Én totál letolom az epilátort a köldököm körülötti területtél odáig lentre :D Meg sem érzem. A lábamon jobban fáj, de az első pár perc után megszokod és nem érdekel.


Szerintem az epilátor jobb, mint a gyanta nekem az nagyon fájt. Krémet ne vegyél mert tele van mindenféle ártalmas anyaggal.


A lábadat borotválhatod, bár szerintem epilálni sokkal kényelmesebb.

Ha nagyon szőrös fürdéskor borotváld le nagyjából. Aztán ha megtörölköztél ess neki epilátorral. Vagy ha te nem olyan ócska borotvát fogsz ki, mint én és nem igazán marad szőr akkor várj pár napot és aztán epiláld. Utána már mindig elég csak az epilátor.

Azzal 1 hétig minimum elvagy, de akár 2ig is vagy tovább.


Az álladnál talán az arcra való gyanta jöhet szóba vagy a csipesz vagy a borotva. Epilálni szerintem ott szörnyű.

2009. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem gáz de ha azt akarod h tartós legyen a szőrtelenítés akk maradt az epillátor vagy a gyanta
2009. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! A labadrol a szort olloval vagjad le.Legalabbis en azzal szoktam , de ne vagjad le teljesen ,mert az mar b*zis ,de nagyon. En csak egykicsit vagom le olloval ,mivel az enyem nagyon nagy ,de azt is csak nyaron ,mikor rovid nadragot huzok. [bocs ,h nm irtam ekezetekkel]
2009. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

az álladon-borotvával-ISTENEM,AZ EPILÁTORT NŐK HASZNÁLJÁK ÁLTALÁBAN MEG A B.ZIK.

A köldöködön meg ne szedd már kiXD HÁT KIRÖHÖGNEK A LÁNYOK TE IGENAGY!!!

ÚGY-ÚGY-PONTOZZ LE-ETTŐL NEM HALOK MEG XD hülye buzeráns.XD

2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyantával gyorsan és egyszerűen leszedheted/leszedetheted.

Epilátrot az álladra nem ajánlom, viszont a hasadra igen.

Én nem vagyok ellene a lábszőrtelenítésnek, sok fiú ismerősöm leszedi :)

Azt tedd, ami neked a legmegfelelőbb és ne más mondja meg neked, hogy leszedd-e vagy sem. Hosszú naci alatt úgysem látják, nyáron meg max visszanövesztheted egy kicsit.

2009. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!