Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehet azt csinálni az én...

Meg lehet azt csinálni az én hajammal, hogy olyasmi legyen, mint Shakirának régen, de nem annyira szőke? Elől a frufru tincsem világos, meg nőtt már le a hajam, csak hátul meg sötét vörös, mert kopik a színező.

Figyelt kérdés
Fekete színezővel volt befestve és már egész jól kopik le, de én szőke melírt szeretnék a hajamba. Tetszik a melírozott göndör haj és nekem alapból göndör. Fodrász meg tudja csinálni normálisan vagy csibe sárga lennék mindenképpen hátul? Shakirának a La Tortura c. klipjében tetszik a haja. :D Meg alapból tetszik az olyan haj és nekem is hasonlóan göndör.
2012. júl. 31. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Alap hajszínem világosbarna/sötétszőke.
2012. júl. 31. 20:39
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmire gondoltam, maximum kevesebb szőkével.

2012. júl. 31. 20:43
 3/4 anonim válasza:
sztem igen, persze
2012. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy hátul sötét vörös a hajam. Várjak még vele, mg lekopik jobban a színező?
2012. aug. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!