Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van köztetek még olyan nő,...

Van köztetek még olyan nő, aki nem igyekezett a nyáron lebarnulni, úgyhogy még mindig fehér a bőre, és ezt nem is bánja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én. Igyekeztem elkerülni a napsütést. A fehér bőr szerintem szép, ez áll jól.


17/L

2012. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jap..:D bár néha nagy ritkán napozok de csak azért mert unszolnak..:D Meg aztán hadne legyek Drakula cimbi inasa..:D
2012. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk igyekeztem lebarnulni, de nekem alapból fehér a bőröm, alig alig barnulgat, de már kezdek hozzászokni, hogy én mindig ilyen fehér leszek.:) Egy ideig gondolkoztam a szolin is, de a bőrgyógyászom szerint rajtam már az sem segít.:) Ez van :)
2012. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok bár én elég gyorsan barnulok és barnább is a bőröm picit..de nem szeretek napozni..
2012. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és csak annyit tennék hozzá, hogy nekem sokkal jobban tetszik, ha egy nő bőre fehér.


Szerintem ez a barnulás mánia a nyaraláskori lebarnulásból ered, mikor státuszszimbólum volt, ha valaki tengerparton tudott barnulni, és villogott az itthon maradt, irodában sápadozó kollágák előtt. :)

2012. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet szép egy fehér bőrű nő. Lásd Nicole Kidman. Az agyonszolizott csajoknál én sokkal többre értékelem. Magamon azért szeretem a barnaságot,de mérsékelten.
2012. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálom megtartani a világos színemet. Egy nagyon kicsit talán barnultam, de nem nagyon. Azért azt mégsem lehet, hogy egyáltalán nem megyek ki. :) De még mindig a legvilágosabb alapozók passzolnak, úgyhogy addig elvagyok. Az sem egy rossz dolog, hogy nem kell nyárra külön alapozót meg púdert venni. :D

22/L

2012. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én napon nem barnulok hanem leégek, úgyhogy ha ki is megyek strandra vagy ilyesmi akkor erős napvédő krém. Ebből adódóan nem is szeretek és nem is szoktam napozni.
2012. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt alkalmam barnulgatni,alapjáraton hófehérke vagyok,de ahogy mondod nem is bánom. 27/L
2012. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sippara ***** válasza:

Nem volt túl sok alkalmam barnulni, és őszintén szólva nem is nagyon szeretek, mert ha fél órával tovább vagyok napon a kelleténél, világítanak a sebhelyeim (amik egyébként "láthatatlanok").


22/L

2012. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!