Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell hónaljat gyantázni...

Hogyan kell hónaljat gyantázni? Gyors választ, légyszi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Magadnak?Elég nehéz lesz,de kend fel a gyantát és figyeld a szőr növekedését és azzal ellentétesen rántsd le.
2012. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha magadnak akarod, akkor kezdd azzal, hogy növesztesz egy harmadik kart. Anélkül ugyanis nem igazán fog menni. :D Ki kell feszíteni a bőrt, és célszerűbb cukorgyantával. A technika meg függ attól, hogy milyen gyantát használsz. De általában felviszed szőrnövekedés irányában, lerántod ellentétesen, de úgy, hogy a bőr felszínnel párhuzamosan, és egy gyors mozdulattal.

De ha elrontod, baromira fog fájni, és be tud gyulladni, ha pedig borotváltad pl eddig, nem gyantáztad, akkor nem is nagyon fog kijönni semmi.

Inkább menj el egy kozmetikushoz, 5 perc alatt megvan, és kb. 600-1000 forint. Pár alkalom után már talán otthon is megy (ha növesztesz extra kezet) és a megfelelő technikát is ellesheted. :)

2012. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem feszítem meg a bőrt akkor csak fájni fog, vagy baj is lesz?
2012. aug. 3. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom magamnak legyantázni, ezért majd inkább elmegyek kozmetikushoz. Máshol magamnak csinálom :)
2012. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel a Veet easy wax-szal (nem tudom, így kell-e leírni) gyantáztam le magamnak egyszer a hónomat, és sikerült, de majdnem megpusztultam, annyira fájt! Szerintem sokkal egyszerűbb, ha elmész egy kozmetikodhuz, nem olyan horribilis összeg, és nem kell vele szenvedned.
2012. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!