Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz lenne, ha megkérném...

Nagyon gáz lenne, ha megkérném anyukámat, hogy gyantázzon le "ott lent" is?

Figyelt kérdés

Anya másodállásban kozmetikus és már 2 éve gyantázza rendszeresen a lábamat. Most 15 vagyok. Szoktuk egymást látni meztelenül és neki le van gyantázva a fanszőrzete. Magának csinálja. Én eddig ezt feleslegesnek tartottam, de megyünk nemsoká nyaralni és szeretném ha nem szőrös puncira vennék bikinit (kicsit átlátszó). Borotválni nem akarom! Ő meg eddig olyan jól megcsinálta mindig a lábamat, alig fájt.

Köszi,ha értelmesen válaszoltok!



2012. aug. 5. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkérheted simán, ha ilyen jó kapcsoatban vagytok :)
2012. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, volt egy osztálytársnőm, neki is az anyukája kozmetikus, mindig ő gyantázta. Használd ki, én iszonyú irigy vagyok, hogy ti megkaphatjátok ingyen és bármikor azt, amiért én 8-10 ezret fizetek alkalmanként :)
2012. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na jó, de álljak oda elé: Anyu legyantázod a puncimról is a szőrt?

Jóban vagyunk, de ehhez még gyűjtök egy kis bátorságot.

2012. aug. 5. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretném ott lennt is legyantázni mert átlátszik a bikinialsóm" (így jobban érezném magamat)
2012. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a legközelebbi alkalommal megkéred, hogy ott is gyantázza le neked.
2012. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem vele, tök simán ment azt hittem kellemetlenem szitu lesz. Már csak túl kell esni rajta.

Eddig be sem gondoltam, hogy ez ilyen sokba kerül! Tényleg? :)

2012. aug. 6. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy mindenhol, de én általában 8-10 ezer között szoktam fizetni érte (ebből kb. 4000-5000 az intim gyanta, a többi láb meg hónalj). Szóval köszönd meg neki :)
2012. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyugodtan így ahogy írtad, hogy "Anya, legyantáznád a puncimról a szőrt?" Ha úgyis kozmetikus, akkor biztos megcsinálja. Ha idegen nőket legyantáz, akkor a saját lánya puncija se gond neki.
2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!