Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebben a melegben más is úgy...

Ebben a melegben más is úgy érzi, hogy koszos és büdös?

Figyelt kérdés
Alapjáraton esténként zuhanyzok, és annyi. Most viszont reggel zuhannyal indítok, mert ahogy felkelek, máris nagyon büdösnek érzem magam, úgy izzadok éjjel. Kb. 12-13 óra körül ugyanez az érzésem lesz, muszáj zuhanyoznom és átöltöznöm, aztán van, hogy még délután is csinálok egy ilyet az esti zuhany előtt. Naponta kb. 2-3 alkalommal muszáj zuhanyoznom és átöltöznöm tiszta ruhába, különben mocskosnak érzem magam. Normális ez ilyen időben, vagy velem van gond?
2012. aug. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet, reggel-este zuhany, napközben is egy gyors zuhany és így is olyan izzadtnak érzem magam
2012. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, megnyugodtam, mert hallottam olyan hormonzavarról, hogy a szokásosnál sokkal jobban izzad az ember.
2012. aug. 6. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez a helyzet. Utálom a nyarat. Tél és ősz for ever!
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan érzik így, én is. Ilyen hőségben sokat izzad az ember. Én is naponta többször tusolok, illetve lengén öltözök. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2012. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!