Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvitamint ajánlotok?

Milyen hajvitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

a hajam nagyon törik,és már fél éve nem is nő. régebben minden nap kivasaltam,mára ezt lecsökkentettem 3-4 napra,viszont még mindig törik,nem nő. eddig kipróbáltam a ricinusolajat,de nehéz volt kimosni,és mosás közben nagyon sok haj kihullott,ezért hagytam,de nem is láttam változást. egy ideig szedtem revalidot,de nem volt 3 hónap,ezért nem is láttam a hatását. mit ajánlotok,mit vegyek? próbálkozzak a revaliddal megint,vagy próbáljak mást? gondoltam a biovannera,meg a dm-es hajvitaminra,ezekről sok jót hallottam. egyéni tapasztalatok? előre köszönöm (:

L/15



2012. aug. 6. 21:02
 1/8 anonim válasza:

Hasonlóan jártam én is ahogy te. hajvasalás nap mint nap.

Elég csúnya volt már a hajam. beszéltem a fodrászommal, ő mondta hogy a rendszeres hajvágás nagyon fontos.(havonta)

nem tudom te ezzel hogy vagy. hanyagoltam a hajvasalást.hajbalzsmokkal próbáltam javítani a dolgon egy kicsit jobb is lett, e melett én is hallottam jó visszajelzéseket a revalidról, nem rég kezdtem el szedni. puhább lett a hajam nem tudom ennek köszönhetem-e.

Persze minden haj más. ha ez nem használt kétlem hogy a többi ilyen tabletta segítene. viszont a vitaminokat minden képp javasolnám.

2012. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és a nővéremnek javasolta a fodrásza a meleg ollós hajvágást ( egy kicsivel drágább) ez elősegíti a hajnövekedést.
2012. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Töredezés ellen elsősorban vágást javaslok, és ne mindig csak akkor amikor már el van törve, hanem megelőzésnek még előtte mindig. Ezen kívül balzsamok, pakolások is jól lehetnek.

Konkrét vitamint nem tudok mondani, de egyél sok zöldséget és gyümit. :)

Még amit javaslok, az élesztő. Nagyon jó a hajra. Lehet naponta is akár egy kicsit bevenni magába, persze nincs jó íze, de gyors le kell nyelni, mint vmi rosszízű gyógyszert :P Aztán iszol vagy eszel rá valamit, és már nem is érzed :D

2012. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (: igen,sok balzsamot,hajpakolást stb-t használok,pont erre a célra. havonta szoktam vágatni,de mindig törik.. csak ugye nem nő nagyon a hajam,ezért mindig csak nagyon keveset vágatok belőle,mert szeretném már ha szép hosszú lenne.ha a sörélesztőre gondolsz,akkor arról már énis hallottam,de aztis,hogy mindig éhesek leszünk tőle,ami az én esetembe,annyira nem előnyös.. :/
2012. aug. 7. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:

a melegollós hajvágás pont hogy nem jó mert elzárja a hajvéget így nem levegőzik. a hajnövekedésnek meg semmi köze a törött hajvégekhez, ha nem vágatod le ugyanolyan tempóban nő, mintha levágatnád (2-3 havonta azért kell egy egészségügyi vágás a végére)

Nekem a Revalid vált be mondjuk én egyszerre kettőt vettem be belőle. Meg ami igazán bejött, az a sapka (tudom nyáron főleg most 40 fokokban lehetetlen de ősztől el lehet kezdeni). Mert a sapka alatt a haj ugye melegben van és védve van a káros dolgoktól (hideg,szél).

20/l

2012. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kicsit pontosabb.


[link]

2012. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(: én viszont azt hallottam,hogy ha töredezett a vége,akkor nem nő olyan hosszúra.most kb olyan hosszú,h lefedi a mellem,ha előredobom. azt is hallottam,hogy genetikától is függ,tehát ha nem olyan génjeink vannak,akkor nem is nőhet hosszúra. igaz ez? és valaki próbálta már a biovanne-t vagy a dm-es kapszulát?
2012. aug. 7. 17:06
 8/8 xperialaci ***** válasza:
RETEkeke olaj
2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!