Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok magamnak ilyen...

Hogy tudok magamnak ilyen hajat csinálni, kb hány cm hosszúnak kell lenőnie? 15/f

Figyelt kérdés

A képet az instagramről szedtem, Joey Graceffa-tól.



[link]


2012. aug. 7. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem rossz,de mostanában úgy látom,h sokan így hordják...nekem jobban tetszik a Zayn Malik típusú haj((: annyit dob egy haj,főleg ami Zaynnek van szerintem az férfiasabb. Hehe tudom,h a te dolgod,de ha megnöveszted akkorára,ami a képen van és belövöd úgy mint Zaynnek,na az tuti nyerő:DD.

Bocsi ,hogy nem válaszoltam a kérdésedre...csak a véleményem írtam.

2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem annyira nem tetszik. Bocsi. Csak mert szerintem kicsit emos beütése van. És nekem az nem jön be. :/ Szerintem a rövidebb haj sokkal jobban áll a fiúknak. De ha ilyet szeretnél, akkor növeszd meg. :)

14/L

2012. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinte bármelyik fodrász meg tudja csinálni, hát egy 10-15 cm haj kell hozzá...
2012. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nkem nem jön be de am tényleg kell hozzá min.10 cm
2012. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 10-15 cm,de még a 20is elmegy:) Nekem nagyon tetszik:) Fodrász s ő megcsinálja,azt vasalnod kell:D15/L
2012. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hátulról kell előre fésülni hogy ne legyen választék
2012. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó nagyon ;)
2012. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!