Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a Dermarollerrel...

Tapasztalatok a Dermarollerrel? Ti mit tudok a kezelésrŐl?

Figyelt kérdés
Sokáig küzdöttem pattanásokkal, 6 hónapig szedtem Roaccutan gyógyszert(ebben a hónapban fejeztem be a kúrát) , a pattanásaim elmúltak de piros foltok maradtak az arcomon ezeket szeretném eltüntetni. Olvastam a dermarollerről, hogy segít ezeken a problémákon de kiváncsi lennék tapasztalatokra mivel nem olcsó kezelés, érdemes e pénzt áldoznom rá? Köszi a válaszokat előre is :)

2012. aug. 14. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyan ebben a szituban vagyok (szedtem a gyógyszert fél évig, és maradtak a hegek)... Ma voltam az első Dermaroller-es kezelésen, így bár az eredményről nem tudok írni de magáról a kezelésről igen. Az én dokim (magánklinikán) először egy MIKRO-DERMABRÁZIÓS kezelést csinált, ami tulajdonképpen gyémánt arccsiszolást és ezzel a felső elhalt hámréteget leszedi... utána egy érzéstelenítő kenőccsel bekentek és fél óra után lezsibbadt az arcom és jött a DERMAROLLER... Egyik sem fájt,bár nyilván nem kellemes érzés, de már olvastam olyan bejegyzéseket, hogy kibírhatatlan a fájdalom....hát ez nem igaz, aki ezt írta az vagy nem tudja mi az igazi fájdalom, vagy rossz helyen csináltatta, hozzá nem értékkel. Utána fél percig vérzett az arcom, de gyorsan elmúlt. A pirosság estére eltűnt (reggel voltam) és nincsenek sebek sem. Kicsit feszesebbnek érzem az arcom de ennyi. Mehetek vele napra, sminkelhetem stb Még 4 kezelésem van hátra, szept végén végzek... ha akkor még érdekel akkor írj rám és megmondom az eredményt. A doki am azt mondta, h vissza adja a diplomáját, ha nem lát javulást :) és elvileg a 2. kezeléstől már látható lesz a változás! Bízom benne... Az árak pedig, hát keresgélni kell. Én is hallottam ijesztő összegeket, de ez a helytől függ, mert én végül a 2 kezelést (dermaroller ill a csiszolást) kaptam meg egy áráért és az is olcsóbb volt mint amiket olvastam a neten..... Szóval ha van kérdésed írj priviben! Sok sikert!

2012. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :) én is kicsit tartottam a fájdalomtól de most megnyugtattál :). Rád fogok írni mivel én csak októberben kezdem a kezelést, várok egy kicsit még helyre jön a bőröm addig a dokim írt fel krémet elvileg segítenie kellene a hegeket eltünteni.. majd meglátjuk :)
2012. aug. 18. 18:59
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Amint látom, nem mostani a kérdés, viszont érdekelnének a tapasztalataid, mivel sajnos nekem is piros foltok és hegek éktelenkednek az arcomon :( Kérlek, írd meg nekem, nagyon kíváncsi vagyok!(:
2014. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!