Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéssel kapcsolatban...

Feketeozvegy kérdése:

Hajfestéssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Jelenleg is festett, lángoló piros hosszú hajam van. ( Inkább pirosnak mondanám mint vörösnek). Az az ötletem támadt, hogy átfestem pinkre. Mi a véleményetek, mennyire káros?

Figyelt kérdés
Konkrétan pink színre gondoltam, nem rózsaszínre. Már beszereztem hozzá mindent. Szerintetek a leszivatás mennyire teszi tönkre a hajam? Egyáltalán befogja majd rendesen a pink, vagy foltos lesz? Illetve felmerült még az is bennem, hogy vajon ha elkezd kopni-fakulni-halványulni a pink, az vajon nem lesz nagyon gáz??( Jeans Color márkájú hajszínezőről beszélek, mert a fodrászboltos szerint pink hajfesték nincs.)
2012. aug. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ha pink hajszínezővel akarsz ráfesteni ahhoz teljesen egyenletesen fehérre le kell szőkítened a hajad különben foltos lesz vagy egyáltalán nem fogja befogni...az elég rendesen hazavágja majd a hajad. én anno alfaparf liláspirosát használtam és ahhoz is le kellett bedig az erősebb szín.
2012. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az tuti hazavágja majd a hajad. Elég gáz lesz, majd ha kopik, és teljesen fehérré kell tenned a hajad.
2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik ismerősöm piros hajára festett rá jeans color magentát és pink..nagyon jó, mindig úgy csinálja
2013. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!