Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajszín, világosbar...

Sötétszőke hajszín, világosbarna szem, és fehér bőr? Szerintetek milyen hajszínnel próbálkozhatok, ami természetes hatású?

Figyelt kérdés
Meleg színtípusba tartozom, de a hajszínem sötétszőke, ránézésre barna, de nem vöröses árnyalatú,hanem napban arany szálak csillognak benne,a bőröm fehér, na nem hófehér, de egyáltalán nem kreol.Régen próbálkoztam középbarnával,de az nem állt jól,sötét volt hozzám.Milyen színekkel próbálkozzak?Esetleg a világos színek közül melyekkel próbálkozhatom?
2012. aug. 16. 21:12
 1/4 anonim válasza:
szerintem ha világos a bőröd akkor nem kéne sötét szinre váltanod én ajánlanám a mézszőke árnyalatot vagy ha nagyobb változást akarsz akkor a vöröset..nekem szintén világos a bőröm , barna szemem van és pár hónapja vörösre váltottam ..nem bántam meg :) én ezt a hajfestéket használom: [link]
2012. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 17. 21:54
 4/4 anonim válasza:
Nugát , sötét szőke , ne vöröseset !!! Hamvas barna ezüstös fénnyel
2012. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!