Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Vagatom...

Mit tegyek a hajammal? Vagatom, megis töredezik

Figyelt kérdés
rendszeresen vagatok a hajam vegebol,hogy ne legyen toredezett...egy ideig azert volt,mert festettem szokere ami megviseli,illetve hajszaritot is hasznaltam. de mar lassan 3-4honapja nem festettem...a hajtoveimre is csak sprayt hasznalok,ami vilagositja. balzsamot hasznalok,minden hajmosas utan a hajvegeimre (3-4naponta). ricinusolajat is hasznalok
2012. aug. 20. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:
+ meg ricinusolajat is hasznalok a hajtoveimre...azt minden masodik hajmosasnal. megsem akar nőni. igaz a ricinusolajat kb masfel honapja hasznalom meg csak,de semmi... nagyon szaraz a hajam,pedig olyan sampont hasznalok,ami szeppe teszi a hajat es a balzsam is megviselt hajra van (syoss mind2) mit tegyek? csunya h neha szenakazal a hajam:D es szeretnem növeszteni. vmi tanacs? megköszönnem :)
2012. aug. 20. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
szedj revalidot vagy dm-es hajkapszulát... ha nem éri semmi fizikai hatás akkor belülről jön a probléma. ha a vitaminok se teszik rendbe (minimum 3-4 hónap kell hozzá) akkor sajnos ilyen a hajtípusod
2012. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmm..revalid kapszulaval az a problemam,hogy draga...:/ akkor azthiszem nincs mas valasztasom mint elni ekkora hajjal:D
2012. aug. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!