Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnítós testápolók...

Az önbarnítós testápolók barnítanak? Arcra is lehet kenni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy barnítanak, azért az a nevük, hogy önbarnítós. Arcra is lehet kenni, de van kifejezetten arcra való is.
2008. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Arra gondoltam, hogy tényleg barnítanak-e, vagy csak olyan alapon, mint ahogy a fogfehérítős fogkrém fehérít :) De akkor gondolom ezek kicsit magasabb hatásfokkal működnek.
2008. máj. 12. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfelső rétegét bőrnek. Kicsit megdörzsölöd, már foltos leszel. Sajn.
2008. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én is azt használok és nagyon jó arcra is,viszont foltosodás ellen ne felejts el rendszeresen radirozni akkor mindig szép lesz és nem leszel foltos,a testhajlatokra vigyázz mert ott néha nem tökéletesen egyenletes ezért csikos lehetsz
2008. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
en is hasznaltam amig a mellekhatasait el nem mondtak. sok rossz mellekhatasa van bevisz a szervezetbe egy festekanyagot ami toxicus a szervezetnek..csak a reklamok meg az eladocegek ezeket nem mondjak. nezz utana a mellekhatasanak is a termeknek.en azota nem hasznalok olyant. amugyis hamar megunnad meg minden tusolas utan foltos lennel.
2008. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem sokat ér sajnos .. legalábbis nekem egyik sem :( inkább sárgít és befogja a ruhámat is , szóval nekem nagyon nem jön be! :( vizben meg ugyis lejön .. strandon nem túl előnyös foltosan kijönni a vízből..sztem felesleges.. inkább a Nap!
2008. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem johnson and johnson van és nagyon jó.alaposan el kell kenni.az arcomra ugyan ilyen márkájú barnító kendőt használok.az is bevált.szerintem egészségesebb mint a szolárium.
2008. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!