Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére szeretném festeni a...

Szőkére szeretném festeni a hajam, de nem biztos, hogy befogja. Most jelenleg lilás vöröses a hajszínem, utoljára március elején festettem. Látszik már az eredeti szőkésbarna szín is. Be fogja fogni a hajamat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
először le kell szívatni, különben narancssárgás vöröses leszel..
2008. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia,mindenképpen sárgás vöröses lessz először.Nekem festett feketéből lett szőke most lett 4gyére és tényleg szép szőke vagyok most már.Szivatni kell mindenképen,sajnos.De sok sikert és kitartást a kinézett hajszinhez.
2008. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha otthon csinálod magadnak, biztos nem fogja befogni! én egy év alatt növesztettem le teljesen a feketés lilás vöröses hajamat és tértem át világos szőkére. amugy nagyon szarráment a hajam:S
2008. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem lesz tökéletes az eredmény. Le kell szőkíteni hidrogénes szőkítővel, lehet, hogy többször is. Nem javaslom, hogy otthon csináld ha kezdő vagy, fodrászok meg nem mindig vállalják az ilyet. De ha nem vagy nyuszi, akkor megpróbálhatod, de lehet, hogy törni fog a hajad utána. Legalább kétszer le kéne szőkítened hidrogénperoxidos szőkítőkrémmel aztán festheted rá a kiválasztott szőke színt. A szőkítőkrémtől is szőke leszel, de ne hagyd úgy, mert két nap alatt igénytelen-sárga lesz a színe, az borzalmas.
2008. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Kiszőkítettem itthon, és nagyon finom, puha lett tőle a hajam, bár még egy kis répa szín van benne, de nagyon jó lett.

2008. máj. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!