Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért büdös a lábam és mit...

Miért büdös a lábam és mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Így ciki volna felmenni egy nőhöz! :S



Gusztustalan szaga van én érzem! Kb fél éve ilyen! Minden nap tusolok alaposan megmosom a lábam de fél óra elteltével, ha az ujjaimmal megtapintom és megszagolom akkor már kezd szagos lenni. Anyám is mondta, hogy nagyon büdös és jó volna elmenni bőrgyógyászhoz de nem merek mert az ciki volna! " Jó napot kívánok! Mi a panasza? Hát nagyon büdi a lábam!" Na értitek?

Márkás cipőt hordok igaz a zoknim nem márkás de 80-90% pamut. Volt nekem piaci zoknim amiben 1% pamut nem volt na azokat kidobtam de fél évvel ez előtt nem volt attól sem büdös! Most is érzem a lábszagom! :S Viszketni nem viszket mert úgy tudom akkor van lábgomba, ha viszket és büdös.


2012. szept. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

lábdezodor.

amúgy meg gomba lesz!

2012. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi változott fél éve?
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem sem viszketett soha mikor az gombás volt. Van az a Mycosid hintőpor azt használod egy hétig kb és semmi nem fog érződni
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt tanácsolnám vegyél a patikába SOLUTIO ANTISUDORICA.Nem több 300ft nál,a vattát nedvesitsd be vele este lefekvéskor s nem fog büzleni sem izzadni.Ezt hónaljra is lehet használni,olyan száraz lesz tőle hogy csak na.Heti 2 alkalommal használd.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

miért ciki elmenni orvoshoz ezzel?

az a dolga, hogy megvizsgáljon és segítsen.

mikor összeszedtem valami gombát az usziban nem volt kellemetlen orvoshoz menni vele.

ha meg elkapsz egy hányós-hasmenős vírust akkor sem mész el orvoshoz, mert ciki az hogy fosol?? ugyan már!!

2012. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!