Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon kis lyukacskák...

Az arcomon kis lyukacskák vannak a tág pórusaim miatt, mit csináljak h eltünjenek?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászom azt mondta h ott maradnak mert amiket reklámoznak pórusösszehúzó kérmek nem használnak mert a pórusokban nincsenek izmok és nem tudnak összehúzódni:( azt mondta alapózó... de nekem még ugy is látszik és nem szeretem alapozni magam:( nagyon zavarnak:( nem tud valaki valami tippet hogy hogy tudnám eltüntetni vagy "halványitani" őket?
2008. máj. 14. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a kozmetikus tud valamit segíteni... :S Bár én még nem voltam, de egyik barátnőmnek nagyon csúnya volt a bőre, rendszeresen járt és a változás tényleg csodálatos. Ne add fel, beszélj szakemberekkel! :)
2008. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel a problémával küzdök és kipróbáltam mindenféle kencét, pakolást amiről csak hallottam de semmi hatása nincs. Én azt hallottam hogy léteznek különböző kozmetikai kezelések, lézeres vagy gyümölcssavas hámlasztás amit kúraszerűen alkalmazva szép eredményeket lehet vele elérni. Én még nem próbáltam de lehet hogy fogom mert engem is nagyon zavar.
2008. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!