Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ártalmas a hajnak, ha...

Nem ártalmas a hajnak, ha krepp papírral színezem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Krepp papírral hogy a viharba lehet hajat színezni? Talán víz/ragasztó miatt ereszti a színét, vagy hogy gondolod? Amúgy nem hangzik kifejezetten hajbarát ötletnek, emlékszem, én régen szövegkiemelővel színezgettem egy-egy tincsem, ha épp kedvem volt hozzá, de mivel a hajra hajfestéket a találták ki, így szerintem csak azt érdemes használni.
2012. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy bevizezik, rácsavarják a hajra és egy kis idő után leveszik és befogja a hajat. és olcsóbb megoldás is lenne, meg nem biztos, hogy annyira káros mint a festék..:)
2012. szept. 14. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok.


Ja, így már világos! :) Szerintem először egyetlen hajtincseden próbáld ki ezt a módszert. Ha úgy látod, hogy sikerült, hagyd megszáradni, és várj néhány napot. Időnként ellenőrizd a lefestett tincset - nem töredezik, foszladozik egy hajszál sem, nem hullik tőle a hajad? Ha nem, akkor szerintem nyugodtan befestheted az egész hajkoronádat - ha azt tapasztalod, hogy a krepp papír festék roncsolja a hajszálaidat, inkább keress más módszert.


Sok szerencsét! :))

2012. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Igazából csak pár tincs hajvégét szeretném befesteni, nem az egészet..:)
2012. szept. 14. 21:37
 5/10 masni1 ***** válasza:
79%
A krepp-papírt vízfestékkel szinezik. Miért nem azzal szinezel? Hajmosásig kitart!!!!!
2012. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet!:)
2012. szept. 22. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem igaz. Az egyik hülye k* a suliból kipróbálta rózsaszínnel és hetek múlva is olyan pocsék volt, szal idő kell, amíg lekopik.
2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 momsz6 ***** válasza:
86%
Nem igazán káros és nem vízfestékkel színezik.... nem jön le hónapok múlva sem, vagyis én egy tincset már befestettem és kb. 3 hónapog rajta volt. Nem érdemes, sőt hülyeség az egész hajat befesteni, csak a végét (ombre) vagy néhány tincset.
2014. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hannush :D válasza:
54%
Én befestettem az egész hajam alját kékre és az első hajmosásnál lejött.Én is azt keresem h káros-e,de szerintem nem bár még csak egyszer csináltam...
2014. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beonde válasza:

Én is úgy vagyok vele mint Hannus :D - felhasználó,

én is keresem hogy káros-e, én is csak egyszer csináltam, vörösesre színeztem be vele a hajm alját, és az első hajmosásnál lejött.

2014. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!